Скъпи приятели, дойде пролетта!
А с нея и началото на активният сезон за нашите кампании, посветени на това да образоваме и мотивираме хората за разделно събиране на отпадъците от опаковки.
Стартираме кампания „Дай „Pet“: Надпревара за детски градини и училища“ в общините Елена и Лясковец.
В рамките на 1 месец – между 14 април и 15 май тази година, училищата и детските градини във всяка от тези общини поотделно ще се състезават помежду си за прекрасни награди!
Цял един месец деца, ученици, родители, учители в населените места ще събират разделно пластмасови бутилки от напитки до 3 л.
Ние ще извозваме регулярно, ще претегляме и оценяваме напредъка на всяка участваща институция, а награди ще получат абсолютно всички!
Прочетете пълните правила тук: за Община Елена и Община Лясковец
И нека надпреварата започне сега!














